Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konkurs nr 140.2024.ZFI.ISKŚO.WN.AH na stanowisko wykładowcy języka hindi w Instytucie Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych w Zakładzie Filologii Indyjskiej

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko wykładowcy języka hindi w Instytucie Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych w Zakładzie Filologii Indyjskiej na Wydziale Neofilologii

 

Konkurs nr 140.2024.ZFI.ISKŚO.WN.AH z dnia 20.12.2024 r.

Jednostka organizacyjna: Instytut Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych, Zakład Filologii Indyjskiej, Wydział Neofilologii

Nazwa stanowiska: wykładowca

Liczba stanowisk: 1

Informacja o grupie pracowników, w której ma nastąpić zatrudnienie: dydaktyczna

Wymiar etatu: pełny (zatrudnienie na czas określony do 30 września 2025 r.)

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: 1 lutego 2025 r.

Termin składania dokumentów: 19 stycznia 2025 r.

Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu: styczeń 2025 r.

 

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w ustawie z 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2018, poz. 1668 z późn. zm.) i Statucie Uniwersytetu Wrocławskiego.

Warunki konkursu

Od kandydatów wymagane jest:

  1. Posiadanie tytułu zawodowego magistra w zakresie filologii indyjskiej / indologii w dziedzinie nauk humanistycznych uzyskanego w Rzeczypospolitej Polskiej; w przypadku natywnego użytkownika języka hindi ukończenie studiów wyższych i posiadanie wieloletniego doświadczenia w nauczaniu języka hindi jako obcego na poziomie akademickim.
  2. Znajomość języka hindi poświadczona dyplomem.
  3. Poświadczona znajomość sanskrytu na poziomie akademickim.
  4. Biegła znajomość języka polskiego.
  5. Doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej o profilu uniwersyteckim, w zakresie prowadzenia zajęć na kierunku filologia indyjska.
  6. Legitymowanie się znajomością języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie zajęć w tym języku.
  7. Udokumentowane w życiorysie zawodowym doświadczenie w pracach organizacyjnych na rzecz uczelni wyższej, m.in. organizacja konferencji, wydarzeń kulturalnych, praca w kole naukowym.
  8. Komisja konkursowa weźmie również pod uwagę następujące kryteria dodatkowe związane z potrzebami dydaktycznymi Zakładu Filologii Indyjskiej oraz Instytutu Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych: gotowość do prowadzenia zajęć z praktycznej nauki języka hindi, aktywność w zakresie popularyzacji wiedzy nt. Indii. 

 

Zakres obowiązków

w obszarze dydaktycznym:

  1. Kształcenie i wychowywanie studentów, w tym nadzorowanie prac zaliczeniowych, semestralnych, dyplomowych, pod względem merytorycznym i metodycznym.
  2. Udział w rozwoju oferty dydaktycznej Instytutu, w tym wkład w tworzenie nowych programów nauczania.
  3. Inicjowanie nowych kontaktów dydaktycznych z krajowymi oraz zagranicznymi ośrodkami naukowymi.

w obszarze organizacyjnym:

  1. Podejmowanie obowiązków organizacyjnych wynikających z zatrudnienia w Instytucie Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych Uniwersytetu Wrocławskiego. Stałe podnoszenie kompetencji zawodowych.
  2. Udział w organizowaniu wydarzeń naukowych i kulturalnych.

Wymagane dokumenty

  1. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (pobierz Kwestionariusz osobowy).
  2. Życiorys.
  3. Kserokopia dyplomu poświadczającego uzyskanie tytułu zawodowego magistra.
  4. Oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Wrocławski będzie podstawowym miejscem pracy (pobierz Oświadczenie dot. miejsca pracy).
  5. Oświadczenie w związku z art. 113 Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (pobierz Oświadczenie – artykuł 113).
  6. Autoreferat zawierający opis działalności dydaktycznej i działalności organizacyjnej kandydata.
  7. Podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego.

W przypadku przekazania nam w aplikacji dobrowolnie innych danych niż jest to niezbędne do uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjnym, prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie:

- w przypadku danych zwykłych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w (np. CV, liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach) przez Uniwersytet Wrocławski w procesie rekrutacji na stanowisko…”

- w przypadku danych szczególnych kategorii: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii moich danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w (np. CV, liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach) przez Uniwersytet Wrocławski w procesie rekrutacji na stanowisko…”.

 

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na upublicznienie danych podlegających ocenie w ramach konkursu i przedstawionych w zgłoszeniu na konkurs, w szczególności dotyczących dorobku naukowego i dydaktycznego.

Wszystkie dokumenty powinny być podpisane.

Dokumenty należy przesyłać tylko w formie elektronicznej na adres: , wpisując temat wiadomości: „wykładowca.140.ZFI.ISKŚO.WN.AH”.

 

Dodatkowe informacje

  1. Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
  2. Wybrani kandydaci mogą zostać poproszeni o rozmowę kwalifikacyjną.
  3. Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata.
  4. Uniwersytet Wrocławski zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu.
  5. Uniwersytet Wrocławski nie zapewnia mieszkania.

Klauzula informacyjna dla osób uczestniczących w procesie rekrutacji: https://hr.uwr.edu.pl/klauzula-informacyjna-dla-osob-uczestniczacych-w-procesie-rekrutacji/