Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

ZAKOŃCZONE - Litwicka Michalina

Przewód doktorski mgr Michaliny Litwickiej

Data wszczęcia przewodu doktorskiego: 18.09.2018

Tytuł rozprawy: Analiza i modelowanie drobnoskalowych pojaśnień w atmosferze Słońca obserwowanych przez instrument IRIS w zakresie ultrafioletowym

PDFrozprawa doktorska - Michalina Litwicka.pdf (23,04MB)

PDFstreszczenie.pdf (107,52KB)

PDFrecenzja - prof. dr hab. Krzysztof Murawski.pdf (195,87KB)
PDFrecenzja - dr hab. Grzegorz Michałek prof. UJ.pdf (243,02KB)

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Michaliny Litwickiej odbędzie się 9 stycznia 2023 roku o godz. 13:00. Obrona przeprowadzona zostanie w trybie hybrydowym w sali im. Mergentalera w Instytucie Astronomicznym UWr, ul. Kopernika 11, 51-622 Wrocław z możliwością dołączenia zdalnego w aplikacji Microsoft Teams zapewniającej publiczny dostęp do wydarzenia bez wcześniejszej rejestracji i umożliwiającej uczestnikom spotkania bezpośrednią komunikację.

Link do spotkania: Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Do spotkania można dołączyć z poziomu przeglądarki internetowej (w zależności od używanego systemu operacyjnego, wymagana może być przeglądarka Chrome/Edge) lub aplikacji Microsoft Teams (dostępna wersja bezpłatna). Dla zapewnienia właściwego przebiegu obrony, spotkanie będzie moderowane. W celu ułatwienia moderacji, uczestnicy wydarzenia proszeni są o podanie swojego imienia i nazwiska podczas dołączania do spotkania. Przebieg zdalnej obrony będzie rejestrowany.