Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o wyniku konkursu na stanowisko adiunkta w Inkubatorze Doskonałości Naukowej - Digital Justice - Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii

Informacja o wyniku konkursu w trybie art.119 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Konkurs na stanowisko: adiunkt.

Jednostka organizacyjna: Inkubator Doskonałości Naukowej - Digital Justice na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Numer konkursu: 1.2022.WPAE

Data ogłoszenia: 04.01.2022

Termin składania ofert: 03.02.2022

Termin rozstrzygnięcia: 18.03.2022

Ilość zgłoszeń: 7

Kandydat, który wygrał konkurs: dr Kaja Kowalczewska

Uzasadnienie: Spośród czterech finalistów, którzy złożyli dokumenty ubiegając się o stanowisko adiunkta w Inkubatorze Doskonałości Naukowej dr Kaja Kowalczewska potwierdziła w swojej aplikacji wymagane doświadczenia badawcze w zakresie problematyki, która mieści się w zakresie funkcjonowania Inkubatora. Pani dr K. Kowalczewska posiada też spośród innych kandydatów wyróżniające się doświadczenie w pozyskiwaniu grantów badawczych oraz kierowaniu i uczestnictwie w projektach krajowych, jak i międzynarodowych. Komisja rekomenduje zatrudnienie dr K. Kowalczewskiej na stanowisko w Inkubatorze Doskonałości Naukowej.