Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o wyniku konkursu na stanowisko adiunkta badawczo - dydaktycznego w Zakładzie Nauczania Fizyki w Instytucie Fizyki Doświadczalnej

Wrocław, dnia 21 września 2021

Informacja o wyniku konkursu w trybie art. 119 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Konkurs na stanowisko: adiunkt, badawczo-dydaktyczne.

Jednostka organizacyjna: Zakład Nauczania Fizyki, Instytut Fizyki Doświadczalnej, Wydział Fizyki i Astronomii.

Numer konkursu: DSP.110.101.2021

Data ogłoszenia: 08.04.2021 r.

Termin składania ofert: 30.05.2021 r.

Termin rozstrzygnięcia: 02.07.2021 r.

Ilość zgłoszeń: 2

Kandydat, który wygrał konkurs: brak.

Uzasadnienie:

Pierwszy kandydat przedstawił aplikację nie spełniającą warunków formalnych konkursu i jego aplikacja została odrzucona przez Komisje Konkursową.

Drugi kandydat przedstawił aplikację spełniającą warunki formalne konkursu. Komisja Konkursowa ustaliła, że dorobek naukowy kandydata jest bardzo skromny, gdyż składa się z tylko 4 publikacji w recenzowanych czasopismach, przy czym ostatnia praca została opublikowana w 2012 r. Ponieważ oferowany etat jest stanowiskiem badawczo-dydaktycznym, jednym z wymogów konkursowych była „udokumentowana predyspozycja do pracy badawczej (publikacje naukowe z wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych MEiN)”. Brak publikacji od 9 lat świadczy niezbicie o niemożności spełnienia przez kandydata powyższego wymogu. Dlatego Komisja Konkursowa odrzuciła jednogłośnie jego kandydaturę.