Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko lektora w Szkole Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców w IFP

INFORMACJA O WYNIKACH KONKURSU

w trybie art. 119 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668 z późn. zm.)

 

Instytucja zatrudniająca: Szkoła Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego

Stanowisko: lektor

Data ogłoszenia: 20.01.2020

Termin składania wniosków: 17.02.2020

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 18.02.2020

Liczba kandydatów: 2

Kandydaci rekomendowani do zatrudnienia: 1

 

Uzasadnienie:

Do procedury konkursowej przystąpiło dwoje kandydatów. Oboje spełnili formalne wymogi postępowania konkursowego. Po przeanalizowaniu dokumentacji Komisja postanowiła rekomendować do dalszego postępowania mgra Marcina Jurę. Komisja stwierdziła, że Kandydat spełnia wszystkie wymagania konkursu w zakresie posiadanego wykształcenia, znajomości języka angielskiego i znajomości różnych metod nauczania JPJO. Ma zdecydowanie bogatsze doświadczenie dydaktyczne, przedstawiony przez niego konspekt jest bardziej szczegółowy, konkretny i więcej mówi o treściach planowanych zajęć. Tylko mgr Jura przedstawił spis publikacji na temat kształcenia językowego i kulturowego cudzoziemców. W związku z tym komisja uznała, że wymogi konkursu w znacząco większym stopniu spełnia mgr Marcin Jura.